The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Един Форум за вампири и други митични същества
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мястото за офицялни случаи

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyСря Май 05, 2010 8:03 pm

Това бе мястото където се провеждаха на открито официялните случаи.
През лятото свеки ден се правиха празнества, но през зимата не беше подходящо за такива неща.

Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 26

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyНед Юни 06, 2010 2:16 am

Тъй като бях доста ядосана от случката преди малко единственото място което ме успокояваше бе паркът.И не само заради това дойдох тук.Явно тези 2 текили които изпих на екс не ми помогнаха много.Стигнах до една пейка и седнах.
Върнете се в началото Go down
Àналис Феърмонт

Àналис Феърмонт


Join date : 02.06.2010
Age : 27
Местожителство : София

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyНед Юни 06, 2010 2:27 am

Ходеше ми се на някое спокойно място и първото,за което се сетих бе паркът. Тръгнах натам. Започнах да го обикалям,радвайки се на заобикалящата ме обстановка. По едно време забелязах момиче да стои само на пейка. Отидох до нея и седнах.
- Проблеми с момче? - Попитах дружелюбно.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 26

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyНед Юни 06, 2010 2:39 am

-Ами може да се каже...пълен глупак е !!...Ако искаш седни - сведох глава и направих място на момичето.
-Е те всички момчета са такива..еднакви..а аз си мислех че не е такъв. но няма значение..Впрочем аз съм Натали Джейс.. - усмихнах й се дрожалюбно колкото и да ми бе трудно да се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Àналис Феърмонт

Àналис Феърмонт


Join date : 02.06.2010
Age : 27
Местожителство : София

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyНед Юни 06, 2010 2:46 am

Наместих се на пейката и слушах какво ми каза.
- Е,може би не всички,но тези,които наистина са различни се срещат много рядко. Даже се съмнявам дали някога ще срещна свястно момче. - Засмях се. - Но,да. Повечето момчета са еднакви. Явно и двете имаме горчив опит с такива,а? - Усмихнах ѝ се. – Аз съм Àналис Феърмонт.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 26

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyНед Юни 06, 2010 5:34 am

-Явно..-усмихнах й се.Джеръми беше глупак..и то голям !! Малка част от мен не мислеше така, но се опитах да не и обръщам внимание.Искаше ми се да се разплача с все сили и да започна да се тръшкам.Не се бях чувствала така от доста време..., а сега някакъв глупак ми разваля живота !!
-Пффф..момчета само ни развалят живота..-преглътнах сълзите си и се обърнах към нея.-Явно си отскоро тук не съм те виждала.-усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Àналис Феърмонт

Àналис Феърмонт


Join date : 02.06.2010
Age : 27
Местожителство : София

Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи EmptyНед Юни 13, 2010 2:21 am

-Мда,нова съм. Преместих се да живея тук преди 2 дни. - Усмихнах се в отговор. - Все още разучавам града. -Засмях се. - Но може да се каже,че вечеч мога да се ориентирам. Ъм,искаш ли да се разходим някъде? - Попитах и почти съжалих за това,но нямаше как да върна думите си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мястото за офицялни случаи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за офицялни случаи   Мястото за офицялни случаи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мястото за офицялни случаи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мястото за колела
» Мястото за автобуси

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Паркът-
Идете на: