The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Един Форум за вампири и други митични същества
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Големият водопад

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Големият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Големият водопад   Големият водопад EmptyСря Май 05, 2010 7:15 pm

Водопадът беше много голям и красив.Той беше един от забележителностите на града.
Често хората идваха и си правиха пикник на поляната до водопада.
Големият водопад 8d675_500
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Александра

Александра


Join date : 23.05.2010

Големият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад EmptyПон Май 24, 2010 1:06 am

Отгърнах клона пред мен. Пред очите ми се откри прелестна гледка. Усмихнах се и пуснах на земята всичко, което носех. Затичах се, облечена още в бялата си покля. Внезапно се сетих за нея и тичайки я свалих. След това свалихи чехлите си. Останах по бански. Затичах се още по-бързо. Стигнах водата и се гмурнах. Плувах навътре. Под водата отворих очи и разгледах дъното. Беше красиво. Изплувах и разтърсих глава. После се отпуснах спокойно на водата. Чу се плясък....
Върнете се в началото Go down
Емелин Котикол

Емелин Котикол


Join date : 25.05.2010
Age : 27

Големият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад EmptyНед Юни 06, 2010 10:33 pm

Уф, писна ми! Ония се завеяха с някакви момчета и ме оставиха сама на бара. Е, момчетата наистина бяха хубави, но единия беше демон. Аз може да съм вампир, при това човекопиец, но с демони не се занимавам. Какво, по дяволите, ми ставаше? Никога, ама никога преди не се бях занимавала с момчета. Да не би да полудявам? Имах нужда от чист въздух. Огледах се наоколо - май нямаше да липсвам на никого - и оставих наполовина изпития си коктейл на бара, като измърморих едно "благодаря" на Грег, при което за моя изненада той ми се усмихна лъчезарно и каза:
- Довиждане госпожице! - Какво пък беше това? Проверих дали още не е под влиянието на внушението - беше, но ефектът вече отслабваше. Премахнах и последната следа от него и буквално излетях през вратата на къщата.
Първата глътка чист въздух беше направо животворна за мен. Алкохолът и миризмата на топла кръв бяха скашкали и замъглили мозъка ми, а постоянните опити да се сдържа да не нападна някой бяха изтощили волята ми. Продължих да тичам и вече бях на около половин километър от дома на Паула, но досадната музика продължаваше да кънти в ушите ми. Чудех се къде ли да отида, като междувременно просто вървях право напред, а токчетата ми потракваха по асфалта. След десетина минути спрях и се ослушах. Като чух шума на реката на стотина метра от мен се сетих за водопада. Винаги бях обечала да ходя там - беше спокйно и рядко идваха хора да ми досаждат.
Трябваха ми няколко минути за да стигна до там, но точно преди да изляза от сянката на дърветата аз се спрях. На брега имаше силует - ослебително бял, отразяващ лунните лъчи. Имаше странна форма. Примигнах. Изглеждаше като крила - големи и много красиви. Без да се усетя аз направих крачка и настъпих някаква съчка. Оглушителното и изпукване сякаш ме изтръгна от някакъв унес - до брега вече нямаше крила, а само фигурата на момиче, което ми изглеждаше странно познато. Не можех да си представя, че съм си въобразила такова нещо. Може би наистина полудявам.
Приближих се към момичето, стараейки се да не вдигам шум. Спрях на около метър от нея и я поздравих.
- Хей! - Тя извърна лицето си към мен и впери очи в моите. Тогава я познах. - Александра?
Върнете се в началото Go down
Александра

Александра


Join date : 23.05.2010

Големият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад EmptyВто Юни 08, 2010 1:27 am

След изморително плуване във водата на водопада, реших все пак да изляза и в момента, когато съм сама да поупражня някои неща.
Излязох. Навлякох обратно дрехите и се огледах. Разтърсих глава и запоследно вдигнах поглед настрани. Загледах се напред. Сведох глава. Мократа коса закри лицето ми нацяло. Затворих очи представяйки си празнота.
Осетих как от гърба ми се появяват големите, бели крила, които все още не бях пробвала във въздуха. Те ме закриха почти цялата. Отворих очите си за секунда и набелязах предмет. Замижах с очи и си представих предмета, който исках да повдигна. повдигнах бавно ръка към въпросния предмет - един малък камък, предстваих си как се повдига....Само след няколко секунди той се бе понесъл на 1 - 2 см ( дори може би бяха мм, не бях точна със см и мм. ).
Внезапно се чу шум. Съчка се счупи под нечии крака.
Камъкът пъдна. Крилата бързо се прибраха, вдигнах бързо поглед и отдръпнах косите си и се обърнах рязко. Преди обаче да видя изцяло новодошлата фигура, чух как бе произнесено името ми.
Отдъхнах си. Разклатих глава и поздравих. Явно нетрябваше да се притеснявам от "неканени" гости.
- Здравей! - кимнах.
За да отклоня вниманието от неловката ситуация, седнах встрани и я поканих да седне до мен.
- Май не само аз обичам да идвам на тихи места? - попитах закачливо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Големият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият водопад   Големият водопад Empty

Върнете се в началото Go down
 
Големият водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Големият коридор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: