The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Един Форум за вампири и други митични същества
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вампири-човекопийци

Go down 
+6
Емелин Котикол
Роберта Пардо
Натали Джейс
Лариса Брук
Деймън Салваторе
Елена Гилберт
10 posters
АвторСъобщение
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyВто Май 04, 2010 6:17 pm

Снимка:

1.Име:

2.Възраст(Човешки и вампирски години):

3.Начин на хранене( Вегитарианец/Храни се с човешка кръв):

4.Характер(Описвайте подробно):

5.Външен вид(Тук също трябва да опишете подробно):

6.История(Историята трябва да е повече от три или четири реда):

7.Първична сила(Само Една):

8.Допълнително:
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Join date : 15.05.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 3:18 am

1.Име: Дейман Салваторе

2.Възраст: човешки - 19, вампирски - 154

3.Начин на хранене: Храни се с човешка кръв

4.Характер: безчуствен, не го интересува нищо, но се променя бавно по-бавно. Има чуство за хумор, той е лош от части... Също така е дрюжелюбен понякога.

5.Външен вид: черна коса и светло сини очи http://vampirediariesbg.files.wordpress.com/2009/09/spl124360_003_ian1.jpg

6.История: Деймън е в колежа, докато Стефан учи в училище. Щом Деймън се завръща от колежа, Катрин започва все повече време да прекрава с него. Девойката разкрива и на двамата братя, че е вампир. Двамата Салваторе и поставят условие, да избере само един от тях, който да подели с нея вечността. След като превърнала и двамата във вампири, тя на следващата сутрин дава на него и брат му пръстен, които самата тя има, за да може да излиза на слънчева светлина. След като дава пръстена на Деймън му казва, че е избрала и двамата.
Понеже те не могат да се примирят с този факт, те започват да се дуелират с шпаги, а Катрин не може да ги спре и се заключва в стаята си. На следващата сутрин, когато двамата братя се опитват да и се извинят, те не я намират в покоите и, а на двора намират пръстена и, заедно с бележка, на която пишело: " Направих това, за да спре враждата помежду ви!"
Двамата Салвоторе пак започнали да се дуелират и двамата се проболи в сърцата-Деймън на Стефан, а Стефан на Деймън. Така те си дарили вечен живот. Те се събуждат в гробовете си и избягват от там, като се разделят.

7.Първична сила: Кара хората да изпълняват това което кажа, като ги погледне.

8.Допълнително: пръстен, който му позволява да стои на светлина...


Последната промяна е направена от Деймън Салваторе на Съб Май 15, 2010 3:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 3:21 am

Одобрен!Добре дошъл във форума!


Последната промяна е направена от Елена Гилберт на Съб Май 15, 2010 3:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Деймън Салваторе

Деймън Салваторе


Join date : 15.05.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 3:30 am

готово
Върнете се в началото Go down
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 3:32 am

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Лариса Брук

Лариса Брук


Join date : 15.05.2010
Age : 30

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 3:58 am

Снимка:Вампири-човекопийци 483a

1.Име:Лариса Брук

2.Възраст(Човешки и вампирски години):човешки-17;вампирски-156

3.Начин на хранене( Вегитарианец/Храни се с човешка кръв):човешка

4.Характер(Описвайте подробно):Първите неща, за които ще се сетите, щом чуете името й разглезена и арогантна. Но тя не е само това. Тя е себична, горда, безкрупулна, хладнокръвна. Използва всичко и всички, за да постигне това, което иска и въпреки това знае, че няма цел, която да оправдава всички средства. В някой случай действа без да мисли, което й носи доста проблеми, особенно сред нейния вид. Справедлива е, не си затваря очите пред несправедливоста, не си стой в ъгала и не позволява на живота да мине пред очите й, въпреки че има цялото време на света. Пред красивите лъжи предпочита истината, била тя й ужасяваща. Не вярва на никога освен на себе си, но се опитва да промени това. Никога не би убила някой в гръб. Запленява всички само с един поглед, чувствата й са заразителни-може да накара някой искренно да плаче с нея или да се смее

5.Външен вид(Тук също трябва да опишете подробно):Изключително красива. Високата й слаба, изваяна фигура, издава нежноста на душата й. Има дълга платинено руса коса и сини очи, които някога са отразявали същноста й сега са студени и не издаващи истинските и емоции. На бледата кожа на лицето й има едва виждащи се лунички.

6.История(Историята трябва да е повече от три или четири реда):Родена през 1837 в Париж. Семейството й е с благороден произход. Има брат, който е с пет години по-голям от нея. Семейството й я изпраща да учи в най-добрите училища в страната. Обиколила е Европа. На едно от тези пътувания среща Донрън, който я спасява от нападение на крадци, а по-късно я превръща във вампир. Учи я на всичко, което знае, но след едно негово предателство тя го убива. Години наред обикаля света сама, но след поредния лов тя решава да започне отначало, да промени себе си и да създаде нов живот обграден от хора.

7.Първична сила(Само Една):Може да си играе с мислите на вампири и хора, кара ги да мислят това, което тя желае

8.Допълнително:Тя е това, което виждате, но едва ли ще успеете да я видите такава, каквато е.


Последната промяна е направена от lokresia на Нед Май 16, 2010 11:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 9:48 pm

Одобрена!Добре дошла във форума!!
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Лариса Брук

Лариса Брук


Join date : 15.05.2010
Age : 30

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 15, 2010 10:43 pm

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyПон Май 17, 2010 7:40 pm

Вампири-човекопийци 98q4kc0js10s9yqinm1r

1.Име:
Натали Джейс

2.Възраст:
Човешки- 17, Вампирски години- 120

3.Начин на хранене:
Храни се с човешка кръв
4.Характер:
Нати е много позитивен и приятен човек.Характера й е променлив.Има моменти в които е много мила, но има и такива в които е много лоша.Това е рядкост при нея, но го има.Винаги усмихната, Натали успява да разсмее почти всички.Тя обича музиката въпреки че е музикален инвалид.Не може да пее или да свири на някакъв инструмент, но винаги е искала да свири на китара.Попринцип не се плаши лесно, но
определено змията е нейният най-голям враг.

5.Външен вид:
Нати има красива, мека, дълга, кестенява коса.Доста често държи предните части на косата си вързани на опашка.Усмивката й е красива и
нежна.Кожата й е бяла и мека.Очите й са тъмно кафяви.Момичето рядко носи
грим, а когато си слага е само малко молив,спирала и някакъв почти
неутрален гланц.

6.История:
Родена е в Уорчестър, Англия.
Градчето е малко, на около три часа път от големия град. Нарича се
„сърцето на Англия”. Семейството и е заможно. Баща и е преуспяващ
адвокат, има собствена кантора, а майка и обича да шие, така че често
може да видите в къщата им няколко платнени манекени, които имат върху
себе си плат, различни кърфици и други шивашки пособия. Оттам Натали
започва да се интересува от дрехи, изгражда собствен стил. Никой от
семейството и няма такъв характер. И двамата и родители са спокойни
хора, обичат малките провинциални градчета и семейния пикник всяка
неделя. Нещо, което красавицата презира. Просто не може да се начуди на
хората, които му се възхищават. От нещата, които наговорих, сигурно сте
решили, че тя не понася родния си град. Това е пълна лъжа. За нея
Уорчестър е олицетворение на най-доброто място за почивка. Но тя обича
по-бързия начин на живот. Трябва да има интрига, нещо интересно. Иска
да живее в град, в който всеки ден стават убийства, отвличат кого ли
не, има нещо, което да е интересно. До десетгодишна възраст майка и я
обучава. Изведнъж се разболява. За Натали тя е най-добрият човек на
света. След няколко болезнени седмици тя умира. Така и не се разбира от
какво. Нат е съсипана. Не знае какво да прави. След около година
баща и успява да влезе в релси, вика частни учители и те започват да
обучават дъщеря му. Ако трябва да има ясно разграничение в това кога тя
е започнала да бъде „лошо момиче”, то това е смъртта на майка и. До
петнадесет години тя е научила неща, които се учат на
осемнадесетгодишна възраст. Една вечер баща и я вика в кабинета си. От
смърта на майка и те двамата почти не си говорят. Още от самото и
раждане те не се понасят добре. Тази вечер тя щеше да разбере истината. Натали влиза и сяда на посоченото място. Баща и и обяснява, че майка и е
била вампир. Също така Джейс не е негово дете. Най-накрая тя се
успокоява, че не трябва да го обича, както се е измъчвала да прави вече
15 години. Продължава да и обяснява, че тя също е такава. С това
разговорът приключва. Тя излиза на чист въздух. Не знае какво да прави
и започва да плаче. Просто ей така. На нервна основа. Цяла вечер не се
прибира в къщата. И тогава разбира каква е дарбата и. Наследила я е
от своята майка – видения. Скоро е наистина добра. Вече
може да се връща във времето, в което майка и още е била жива и да я
пита за различни неща. Важно нещо за дарбата и е, че не може да връща
от смъртта. Сигурно ще кажете, че е нямла приятели. Не е вярно. Имала е
една. На 17 години тя умира. Двете са били неразделни. Оттогава
депресията и и „лошото момиче се засилват”.



7.Първична сила:
Видения за бъдещето
8.Допълнително:
Домашен любимец: Снежно-бяла котка (Кевин)
Медальон със скъпоценни камъни, който я пази от слънцето
Върнете се в началото Go down
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyПон Май 17, 2010 7:43 pm

Чудесна история.Одобрена!Добре дошла в Мистик Фолс.
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Роберта Пардо

Роберта Пардо


Join date : 22.05.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 22, 2010 1:51 am

Вампири-човекопийци 933790161495149aa96c7c

1.Име: Роберта Пардо

2.Възраст:човешки години-16,вампирски години-103

3.Начин на хранене: храни се с човешка кръв

4.Характер: Много буйна и много хора я смятат за луда.Прави каквото намери за добре.Не се страхува почти от нищо и не показва страха си и притеснението си. Има голямо отношение към различни теми и чувство за съчетаемост. Тя е красива и талантлива, но не вижда това в себе си, защото постоянно се сравнява с майка си. Роберта се чувства обидена от това, Тя също е много важен член на бандата RBD и е считана за любимка на групата. Тя е просто непокорната, която не крие отношението си към никого.

5.Външен вид: Дълга червена коса,светлокафеви очи,бледорозови устни,бяла като сняг кожа,висока 172см,слаба и с добре оформено тяло.

6.История: Родена е в Мексико.Майка й е известан певица-Алма Рей.Родителите й били разведени.Смятала е,че истинския й баща е адвоката Леонардо Франсиско.Когато той пожелал попечителството над Роберта,майка й нямала друг избор.Но Пардо е твърдоглава и постига каквото иска,намира начин и остава при майка си.Биологичният й баща се оказва учителят й по Изкуство-Мартин Реверте.Когато разбира,Роберта полудява съвсем и е бясна.Не желае да вижда майка си и до последно не желае да приеме Реверте за свой баща.Но когато се случва катастрофата,Мартин влиза в болница и е в тежко състояние.Роберта се промъква в болницата и влиза в стаята му.Тогава той бил заспал и тя се разплакала и му казала всичко,което имала да му каже.След два месеца Мартин напълно се възстановил и Роберта се преместила да живее при него.Те наваксали всичко пропуснато.За съжаление Пардо не желаела да вижда майка си вече и Алма била много тъжна и растроена,затова отменила турнето си,от което щяла да спечели милиони.Това обаче изобщо не трогнало Роберта.Сърцето й станало от камък.Баща й я изпратил в Мистик Фолс,за да се успокои от всичкото това напрежение и да поразмисли.

7.Първична сила: Внушение

8.Допълнително: гривна,която я предпазва от слънцето- http://www.shopping.bg/img/products/Dark-Moon-Grivna-BSDM-68-snimka-0.jpg
има куче-черен Питбул-Роки
Върнете се в началото Go down
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 22, 2010 2:02 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Емелин Котикол

Емелин Котикол


Join date : 25.05.2010
Age : 27

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСъб Май 29, 2010 7:55 pm

~Снимка~
Вампири-човекопийци Amanda-seyfried-01-300x400

~Име~
Емелин Котикол

~Възраст~
17 (човешки години) и 997 (вампирски години), общо - 1014г.

~Начин на хранене~
Храни се с човешка кръв

~Характер~
Тя не може да обича и никога не е обичала. Хищническите и истинкти и пречет да погледне доброто, да бъде мила и всичко друго присъщо на хората. Рядко изпитва бурни емоции и никога не ги е показвала. Може да бъде напълно безсърдечна и безкрупулна, а другият вариант е изобщо де не и пука. Има чудесно чувство за хумор и всеки, който е успявал да си поприказва с нея, я смята за прекрасен събеседник. Освен всичко друго тя е и отмъстителна - Роджъп Грийнел я е отвлякъл и я е превърнал във вампир и в замяна тя го уби, това чака и всеки друг, който дръзне да и направи нещо. Никога към нищо и никого не се е привързвала и единственото, което цени, е миналото и - тя е потърсила и научила всичко за живота си като човек и се надява никога да не го забрави отново.

~Външен вид~
Всичко във външния и вид и помага да очарова и привлича жертвите си. Тя има дълга руса коса и порцелановобяла кожа, очите и са зелени и колкото и да те лъже те продължават да те гледат искрено. Плътните и розови устни често се разтеглят в ослепителна усмивка, като никога не се показват вампирските и зъби, и с нея тя може да омае всеки. Има стройна, висока и слаба фигура и стъпва грациозно сякаш танцува. Винаги носи красиви и феерични дрехи, достатъчно предизвикателни че да извърне погледите към себе си. Не носи бижута, освен талисмана си, а грим никога не докосва.

~История~
"По документите на един стар адвокат аз съм родена на 11 май 996г. в село Колчестър, областта Есекс и съм умряла на 16 декември 1013г. в същото село, но аз не помня това. Не са ме погребали, нито са ме изгорили поради простата причина, че тяло нямало. Аз не си спомням нищо от човешкия си живот, първият спомен, който имам е как с адски болки отворих очи в една малка колиба и първото, което видях беше беззъбата усмивка на един старец, който всички в селото смятаха за вещер, но така и не го изгориха. Той ми говореше нещо - бил ме намерил на реката полумъртва и ме отвел до дома си за да види дали ще оживея. Но аз не обръщах внимание на приказките му. Единственото, което виждах, беше тънката туптяща вена живот на проточения му врат. Когато той извърна глава от мен, аз изсъсках и изръмжах, а той понечи да се обърне, но вече беше късно - аз бях забила зъби в плътта му. Когато изпих и последната какпка кръв от съсухрения старец, аз избутах тялото му и станах от дървеното легло. Тогава животинското в мен изчезна и аз осъзнах какво съм направила. Огледах се уплашено и се разпищях.
Това бяхя първите минути от живота ми като вампир и нататък няма по-добри. Останах в Англия около десет години с единствената цел да разбера коя съм и какво е станало с мен. Иначе щях да си тръгна по-рано - гонението на вещици, вампири и тем подобни беше в разгара си. Отне ми само няколко седмици да разбера, че наскоро дъщерята на Ричард е Анабет Котикол - Емелин - била отвлечена от един младеж на име Роджър Грийнел. След няколко седмици той се върнал и я обявил за мъртва - удамила се е в реката. Веднага разбрах какво всъщност е станало. Този Роджър е бил вампир и ме отвлякъл с цел да ме убие, но аз съм оживяла и съм останала в безсъзнание до реката. Следващите няколко години намирах още и още за семейството си, докато накрая информацията не се изчерпа и аз заминах на югоизток - във Византия. Там беше хубаво и аз останах два-три века, нищо че трябваше да излизам само нощем заради постоянния пек. После дойдоха размириците и аз избягах и от там и отидох на Скандинавския полустров. Там вече беше рай! Винаги мрачно, винаги студено, а кръвта на тамошните хора беше невероятно вкусна. После дойде 16 - 17в. и хората започнаха да откриват нови континенти и един от тях събуди любопитството ми - Америка. Цял век се колебаех дали да отида там и накрая заминах. Живях в Мексико, където за моя изненада открих Роджър Грийнел - моя убиец. Той ме позна и тръгна да бяга на аз го проследих чак до тук - Мистик Фолс, където най-накрая го хванах и го убих. Оттогава живея в този град - някъде около един век. През хилядолетието живот аз бях събрала много, наистина много пари и сега имах шанса да ги използвам, въпреки че ми се струват безполезни. "

~Първична сила~
Внушение

~Допълнително~
Винаги носи сребърен пръстен с изумруд на безимения пръст на лявата си ръка.
Върнете се в началото Go down
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyНед Май 30, 2010 1:52 am

Одобрена!МОжеш да заповядаш на партито в къщата на Паула.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Пиърс

Джеръми Пиърс


Join date : 01.06.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyВто Юни 01, 2010 4:49 am

Вампири-човекопийци Taylor-before

1.Име:
Джеръми Пиърс

2.Възраст:
Човешки-19 вампирски -136

3.Начин на хранене:
Човешка кръв

4.Характер:
Мрази някой да му нарежда. Има доста добро чувство за хумор. Научен е да не показва лошите си качества и на пръв поглед изглелжда като съвсем нормален човек, но когато се ядоса става истински пожар. Любимото му занимание е да играе футбол. Хобито му е да гледа телевизия и да си играе със силите му.Директен е и мрази някой да
е повече от него.


5.Външен вид:
Висок е 1.82 см. Има къса, тъмно кафява коса и кафеви очи, и ослепителна усмивка.Снимка 1 Снимка 2

6.История:
Дълги години Джейк е бил преследвач и убиец.Предследвал и
убивал хора и вампири за удоволствие , но тези векове които прекарал в
преследване не му харесвали особено и решил да се промени.Много векове
напред опитвал да контролира жаждата си за кръв , но не можел да се
откаже от човешката кръв.Тогава се научил поне малко да се контролира и
да не убива хора , а да пие кръв само колкото му е нужно. Въпреки че е
вампир той не смята,че е различен по някакъв начин от другите хора, но
много обича вниманието и славата.


7.Първична сила:
Внушение

8.Допълнително:
Има пръстен, който му позволява да излиза на дневна светлина без да се нарани.
Вампири-човекопийци MR35-4
Върнете се в началото Go down
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyВто Юни 01, 2010 7:31 pm

Одобрен.
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Сандра Салваторе

Сандра Салваторе


Join date : 27.06.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyНед Юни 27, 2010 10:32 pm

Вампири-човекопийци 2269964K

Име:
Сандра Салваторе ; (Sandra Salvatore) ;

Възраст :
Физически - 16 ; Вампирски - 21

Начин на хранене :
Храни се с човешка кръв ;

Характер :

Характера на момиче, или по-точно като тийнче е доста труден и доста смесен. Анди трудно може да се концентрира върху дадено нещо, затова предпочита да го избягва понякога. Сандра често излиза навън и рядко се прибира пияна. Има чувство за хумор, който е неоденен достатъчно, но го показва когато има смисъл. Тя няма много развинтено въображение, но пък е общитена с хората около нея. Определението "клюкарка" рядко, или по-точно никога няма да се чуе от нечия уста, защото после ще си има последствия. Не много фотогенична, но само в някой случай, рядко срещано ще я видиш по снимка окачена на стената, или дори на телефона й. Има достатъчно силен и развинтен глас за пеене, но може да покаже само и единствено силата си в танците. Нейната страст е да танцува, дори и на тиха музика, тя може да предизвика динамит. Атрактична - не. Ловуването първоначално било много трудно, но с факти и след време, Анди свикнала. Сандра може да се смята и шоппинг маниячка, както и обича шумните места и лесните връзки. Хората я възприемат за съвсем нормална, но ако някой може да разбере всъщност каква е, то ще е трудно. Вампир, със сила, която не използва често, може да покаже, че отвън изглежда съвсем динамично, а от вътре е много различна, усобено, когато е в гората й ловува сама. Tя не иска да убива хора само и само да се задоволи, но се налага, тъй като трудно може да се смени от едно към друго ;

Външен вид :

Има кафява коса и синьозелени очи. Висока горе-долу 1.70.Вампири-човекопийци 2269966P

История :
История със странно начало и заблуден край, както си казва Сандра. Още при раждането на Сандра, тя е оставена в непознато семейство, незнайно защо, но свиква с факта, че това не са били истинските й родители. Другият им син, Александър е бил леко пренебрегнат тогава, защото цялото внимание падало върху Анди. Щом започва училището, Сандра се сближава с няколко момичета от класа и й докато тя не се премести да живее тук, са били неразделни. Анди била на дванадесет щом разбрала, че достоверната й майка и баща (Anna and Christopher) решили, че сте се местят, а Алекс и Сандра не били доволни, тъй като дълго време живели тук и не искали нещо да се промени. Но след около има няма един месец по-късно се местят да живеят тук. В продължение на четири години се опитват да свикнат да живеят тук, но желанието да се върнат обратно в Ню Джърси било достатъчно голямо. Свикването с новата обстановка била проблем за Анди, тъй като тя бе свикнала ловуването да е бързо, а сега отнема повече време, отколкото преди.
Анди не помни как е била превърната и от кого, но едва ли ще узнае скоро, дори никога. Постепенно разчита на факта, че е отгледана в страхотно семейство, но винаги ще си останат и мечтите да разбере кои са всъщност нейните родители ;

Първична сила :

Манипулация на спомените ;
Върнете се в началото Go down
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyПон Юни 28, 2010 12:53 am

Одобрена само си сложи аватар!!Забавлявай се!
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл




Join date : 01.09.2010

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyСря Сеп 01, 2010 6:54 am

Снимка:
Вампири-човекопийци 253px-022

1.Име:

Розали Хейл

2.Възраст(Човешки и вампирски години):

18 човешки,976 вампирски

3.Начин на хранене( Вегитарианец/Храни се с човешка кръв):

Храни се с човешка кръв.

4.Характер(Описвайте подробно):

Розали е описана като нарцистична, но изключително лоялна към приятелите и семейството си. Най-голямото и желание е естествено това което никога не може да се сбърдне. Да се превърне пак в човек. Тя е готова да замени каквото и да било за да стане това което е била преди. Има и друго силно желание, а то е да има деца. Което също е толкова неизпълнимо като предното, но...
Розали е много войнствена личност. Може да е много крива и никой да не може да излезе на една глава с нея. Единственият който успява да я укроти е гаджето и Емет Кълън. Често се спречква с останалите членове от семейството. Не обича да се мести, но на Кълънови им се налага защото след време хората започват да говорят как те не остарявали, как не се променяли изобщо.
Розали също може и да е много мила. Но само когато е в добро настроение. Умее да пее и да свири на различни музикални инструменти. Тя е втората в семейството най-надарена музикално, след Едуард.

5.Външен вид(Тук също трябва да опишете подробно):

Розали е едно от най-красивите момичета на света без никакво преувеличение. Тя е поразително красива дори и за вампир. Висока и величествена, с изваяна подобно на модел фигура.
Тя има дълга, руса, вълнообразна коса, която продължава до средата на гърба. Цвета на косата и идеално си подхожда със златните или черни очи които се променят в зависимост с това дали е жадна или не. Нейното тяло е в сравнение с моделите от най-скъпите модни списания. Като всички вампири, когато е на слънчева светлина, тя искри, сякаш хиляди диаманти са били вградени в кожата и. Както и при други вампири, тя е каменно твърда, с мраморно бяла и бледа кожа. Има лилави, подобни на натъртвания сенки под очите. В живота си човек, Розали е жена с красота, елегантност, класа и пари. Когато е била човек очите и са имали цвят на теменужки.

6.История(Историята трябва да е повече от три или четири реда):

Розали Лилиан Хейл е родена в Рочестър, Ню Йорк, Тя има двама по-малки братя, майка - която е домакиня и баща който работи в банка. Работата на баща и задържа семейството им заможни по време на Голямата депресия. Родена е красива и постоянно хвалена. Въпреки това, за разлика от родителите си, които винаги са искали повече от живота въпреки вече вдигнатото положение, Розали е просто щастлива, знаейки, че тя е била Розали Хейл, и че тя е изключително красива.
Един ден майка Розали я облича за да занесе забравения обяд на баща си в работата му, с надеждата, че синът на шефа на банката и собственик ще обръща внимание на Розали. Ройс II-ри изпраща рози на Розали и след като коментира, че очите и са като теменужки, Розали започна да го харесва, също. Тяхната връзка е единствено въз основа на физическа привлекателност, като Ройс често е твърде зает в банката. Те се сгодяват и малко преди сватбата, Розали посещава добрата си стара приятелка Вера , на която Розали искренно завижда за детето което има. В един момент, когато съпругът на Вера я целува, Розали най-накрая забелязва липсата на любов в отношенията си с Ройс. Докато се прибира за у дома, разтърсена от мислите си за без любов в отношенията, Розали попада на нетрезвия си годеник и пияните му приятели. Ройс се хвали с красотата си годеницата си, което докарва на Розали голяма беда. Те я изнасилват и я пребиват до смърт. Оставят я на пътя мислейки че е мъртва и дори за момент тя го желае ужасно.
Розали е намерена от Карлайл Кълън , като миризмата на кръвта и го е привлякла към умиращото момиче. Той я пренесал до стаята, където я превърща във вампир. Тя се събужда от гласовете на Кълънови спорейки защо Карлайл случайно е спасил Розали. Едуард не бил доволен от идеята, че Карлайл я променил, като се надявал, че тя може да бъд спътница на Едуард. Розали била бясна заради отхвърлянето на Едуард дори въпреки собствената си липса на чувства към него. Нейният суетата все още е част от характера и и тя е много учудена от липсата на интерес от страна на Едуард.
Розали скоро отмъщава за смъртта си на Ройс и приятелите му. Като остави Ройс за последно, Розали облякла една булчинска рокля за по драматичен ефект. Тя убива охраната която охранява бифшия и годеник и влиза в трезора с гръм и трясък. Там тя измъчва до последно Ройс. Въпреки, че е убила седем мъже, тя е много внимателна да не се разлива и най-малката капка кръвта която пие, знаейки, че не би могла да устои. След нейната трансформация, Розали става постоянен член на семейство Кълън. Карлайл е имал намерение Розали да е за Едуард както Есме за него, но уви. Едуард я обича само като сестра.
Две години след нейната трансформация през , Розали попада на един млад човек на име Емет Маккарти който е нападнат от мечка извън Гатлинбруг, Тенеси. Характеристиката на Емет и напомня на синът на Вера и Розали решава да спаси умиращото момче. Тя се съпротивлява на желанието да пие кръвта на Емет и преминава над сто мили носейки го до Карлайл, който го превръща в вампир. Розали и Емет рядко са разделени, след като намират един в друг тяхната истинска духовна половинка.

7.Първична сила(Само Една):

вижда бъдещето

8.Допълнително:

Колекционира коли, изключителен музикант и механик е.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилберт
The Boss
Елена Гилберт


Join date : 03.05.2010
Age : 26

Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци EmptyВто Дек 07, 2010 1:42 am

Одобрена.

П.П.-Съжалявам, че не съм те одобрила по рано, но компютъра ми беше на ремонт.
Върнете се в началото Go down
https://thevampirediariesbg.catsboard.com
Sponsored content





Вампири-човекопийци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири-човекопийци   Вампири-човекопийци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вампири-човекопийци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вампири-вегитарианци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: ~ГЕРОИТЕ~-
Идете на: