The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Един Форум за вампири и други митични същества
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Паула Брук

Go down 
+5
Александра
Емелин Котикол
Лариса Брук
Елена Гилберт
Паула Брук
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyПон Май 31, 2010 2:14 am

-Добър вечер.-казах аз и се усмихнах
-Как се казваш?
-Александра.-каза тя и се усмихна
-Влизай и се забавлявахй.-казах аз и и посочих дансинга
Върнах се при Ем и и казах:
-Нали искаше да ти разкажа нещо зза себеси.Ето това момиче там.-казах аз и посочих сестра ми която се кършеше на дансинга-е сестра ми.Тя е най-скъшпото нещо на света за мен.За нея бих умряла.Мисля че това е най важното.-казах аз и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Делъс Редферн

Делъс Редферн


Join date : 31.05.2010
Age : 29

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 12:23 am

Чух че има купон в града и пишеше, че входа е сводобен, така че репих да го посетя.
Къщата беше огромна и вероятно притежятеля й беше някой богат човек... Поне така предполагах.
Стигнах до вратата и се огледах. Беше претъпкано от хора... истински купон... От кога не бях ходил накупони - от сто години, така де - теоритично... след като бях на... на колко години бях? Леле, не се сещам на колко години бях... направо се ужасих...
Седемнадесет? Осемнадесет?... нещо не ми беше наред...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 12:34 am

Едно много сладко момче влезе в къщата.Не го познавах и исках да се запозная с него.
-Ъмммм Ем ще отида да се запознаяя сс.-каах аз и посочих момчето
-Здарсти.Аз съм собственичката на къщата.Как се казваш.-илл аз съм сожственичката на къщата колко гадно звучеше.
-Мммм малко гадно звучи но нищо.Та как се казва?-попвторих въпроса си аз
Върнете се в началото Go down
Делъс Редферн

Делъс Редферн


Join date : 31.05.2010
Age : 29

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 12:43 am

Сетих се! Бях на седемнадесет.
- Седемнадесет! - изтърсих и се ухилих, след това си спомних, че не това беше въпроса. - Така де, искам да кажа Делъс. Приятно ми е. - казах опитвайки се да звуча като мен си... т.е. нормално... но кога съм бил нормален? Не си спомням. - Как се казвате вие? - попитах и огледах още веднъж къщата, която беше наистина зашеметяваща...
- Хубава къща... - промърморих все още гледайки нагоре...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 1:08 am

-Паулаа и моля ти се не ми говори на виее.Извинявай не съм ти някоя госпожа.Аз съм обикновенно момиче.-казах аз и се исхилих лекичко
Нормално вампирско момиче.Хах каква смешка...
-Амм.....искаш ли дааа пийнем нещо.-беше супер сладък надявах се да не може да чете мисли
Върнете се в началото Go down
Лариса Брук

Лариса Брук


Join date : 15.05.2010
Age : 30

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 4:19 am

Тръгнах към бара, не че бях изморена след почти цял час на дансинга,
но имах нужда от алкохол и то веднага.
-Едно двойно!-обърнах се мило към бармана, пуснах една разтопяваща
усмивка и запърхах с мигли. Мъжете, особено човешките, бяха толкова
лесни и това правеше заниманието на този спорт безинтересен. Когато
отново се обърнах отново към дансинга видях сестра ми да танцува с
някакво момче. Не го бях виждала, но беше сладък. Да, тя имаше добър
вкус за мъже.
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 4:29 am

-Момент.-казах аз и го оставих на дансинга сам за малко
-Млада госпожичке на теб ти е забранено да пиеш Грег не и давай алокохол за сетен път ти казвам при още едно провинение и си овулнен.-взех и чашата и я излях
-Съжалявам.-казах на Делъс и продължих да танцувам
-Ааа това е сестра ми затова не и давам да пие а мразя алокохола.-бясних му аз
Върнете се в началото Go down
Лариса Брук

Лариса Брук


Join date : 15.05.2010
Age : 30

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 4:36 am

Моля, тя какво направи преди малко? Още не можех да повярвам. Не, така нямаше да се разбираме!
Опитах да му въздействам, но тя бе направила това невъзможно. Аргх.. Станах и тръгнах към нея и момчето.
Усмихнах му се и я хванах за лакатя, като я задърпах към другата стая. Затворих вратата плътно зад мен.
-Какво си мислиш, че правиш?-повиших глас аз.
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 4:42 am

-Ти добре ли си да пиеш.Знаеш че мразя алкохола.Пии но не пред мен моля те.-казах аз и излязох от стаята като тръшнах вратата след мен.
-Съжалявам отново.-казах аз на момчето и продължих да танцувам
Та тя какво си мислеше че след като съм такава добра сестра немога да се карам.Де бее.
Върнете се в началото Go down
Лариса Брук

Лариса Брук


Join date : 15.05.2010
Age : 30

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 4:59 am

Аргх. Тя. Тя. По дяволите. Не съм на 10, че да ми забранява нещо. Мамка му.
Излязох от стаята и съм сигурна, че не съм била в цветущо настроение, когато се
блъснах в нещо или по-точно в някой.
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 5:17 am

-Извакай малко само да звънна на един номер.-казах аз и се усмихнах
-Ало Ел веднага си довлечи кльощавия задник тук.-казах аз и се засмях
-Добре де то е ясно че няма да ме оставиш идва.
-Хубаво побързай.-казах аз и затворих телефона
-Ето ме пак няма да ходя никъде вече надявам се.-казах аз и пуснаха любимата ми балада и започнахме да танцуаме
Върнете се в началото Go down
Ел Рейвън

Ел Рейвън


Join date : 15.05.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 5:25 am

След "тактичната"покана за партито,нямах друг избор,освен да облека нещо,което да става за пред хората,а не бе тип"клошар"и да отида.
Не си падах по партита,беше прекалено шумно,имаше прекалено много хора,които в 90% от случаите бяха пияни.
Ето защо избягвах да ходя на такива мероприятия,но този път май бях длъжна да отида,макар и против волята си.
Облякох новите си дънки,една памучна,червена тениска и обух любимите си кецове-небрежно,точно в мой стил.
Хванах си такси и след 15 минути бях пред къщата на Паула-едно от малкото момичета,с които се разбирах.
Почуках на вратата,а отвътре се чуваха възторжени писъци,както и отпускаща музика.
След няколко секунди Паула се появи и ми отвори,като ме посрещна с усмивка.
-Влизай.-нареди ми тя и се засмя,отдръпвайки се от пътя ми,за да мога да вляза.
Пристъпих прага,а миризмата на много хора,алкохол и прочее подразни носа ми.
Докато се оглеждах,забелязах,че Паула бе изчезнала някъде,затова просто се изместих настрани,към стените,облегнах се на една от тях и загледах двойките,които танцуваха,чудейки се дали някога ще намеря такова щастие.
Върнете се в началото Go down
http://shiver-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 27

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 5:30 am

Най-накрая Натали стигна до къщата на Паула.. В последния момент беше получила съобщението за партито. Момичето още беше запъхтяно от цялото лутане из града за дрехи. Беше облякла къса рокличка,обувки на висок ток който и паснаха перфектно на роклята и една малка чантичка.Не носеше грим, но поне си беше изправила косата. Да, сега вместо къдрици, на раменете й се спускаха доста дълги прави кафяви коси. Джейс отново си пое дъх, защото беше доста запъхтяна, и звънна на вратата.


Последната промяна е направена от Натали Джейс на Вто Юни 01, 2010 5:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 5:31 am

-Ела.-казах на момчето с мен
Неусетно го бях хванала за ръката.Мисля че и той янмаше нищо против защото не се отдръпна.
-Ел Делъс, Делъс Ел.Моля ви се говорете си замалко да отида да видя онова малкото какви щоротии пак прави.-казах аз и тръгнах към сестра ми
Опсс някой звъна.
-Натали влизай да отида да видя онова малкото че ще побеля млада от него.-казах аз и се усмихан
Отидох при малката госпожичка която държеше чашката с алкохола.
-Ей сега те убих
Върнете се в началото Go down
Лариса Брук

Лариса Брук


Join date : 15.05.2010
Age : 30

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 5:36 am

-Моля те спести си конското и ме запознай с бъдещето ти
гадже.-казах аз и й намигнах. Тя се нацупи взе ми чашата,
на което аз завъртях очи. Какво толкова й пречеше? Двете
бяхме стигнали когато видях, че Натали и Ел вече са пристигнали.
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 5:41 am

-Ах ти малко вредно сладко създание,-казах аз и я гушнах
-Няма да пиеш повече моето момиче за да не те убивам ясно?-казах аз с най-спокойния си тон
Охх няй-сетне стигнахме.Застанах до Дел и той неочаквано отнвоо ме хвана за ръката.Мислех че испитвах нещо към него...но той към мене не
Върнете се в началото Go down
Делъс Редферн

Делъс Редферн


Join date : 31.05.2010
Age : 29

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 1:11 pm

Oт както бях дошъл тук не знаех какво бях правил. МОже би всички тези замъглени съзнания ме караха да не помня нищо или поне така си мислих. Имах нужда от малко свеж въздух... НИкога не ми е било приятн на големи партита...
- Аз ще си тръгвам. - казах на момичето, с което предполагах, че бях стоял през цялото време и очевидно я държах за ръката. КОгато говорих трябваше да викам, за да надвикам музиката. - Може би ще се срещнем някой друг път. - добавих и пуснах ръката й, насочвайки се към изхода...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 1:48 pm

-Добре чао.-казах аз и май се натъжих
Тръгнах да бягам към стаята ми, но токчетата ника не ми помагаха.Както и да е.Стигнах до стаята, а явно Ел,Натали и дребчо са ме последвали,но аз се заключих.Няма да се влюбвам повече повтарях си постоянно.А сега какво момчето което харесах избяга
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 27

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 7:57 pm

-Типичните момчета - измрънках..
-Паула отвори !! Трябва да поговорим !! - чуках по вратата с все сили.. -Значи искаш да разбия вратата така ли ?! Ами добре.. -преди да я разбия ми хрумна идея..За секунда бях пред прозореца на стаята й и влязох.
-А сега разказвай !!
Върнете се в началото Go down
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyВто Юни 01, 2010 11:49 pm

-Ами случайно дойде на партитио видя го колко в сладък.Не го познавах но се запознахме.С всеки изминал час чуствата ми нарастваха и сега той изябга.-казах аз едвам едвам през сълзи
За бога какво ми става никога ама никога не съм плакала.Явно ми беше времее...
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 27

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyСря Юни 02, 2010 12:33 am

-Ооо..я стига Паула..не си струва да плачеш за момче !! Не те заслужава щом е избягал. - Ами така си беше..някакво си момче.. че на този свят всички са такива..
-Хейй успокой се .. - намигнах й и я прегърнах.-И да сладък е, но не е за теб.На теб ти трябва някой по-готин.
Върнете се в началото Go down
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyСря Юни 02, 2010 2:53 am

-Хах все тазя.-казах аз и се усмихнах
Станах от леглото и си взех мокрите кърпички.Махнах размазания грим и сложих нов преоблякох се в едни дъънки е едно потниче с гол гръб и едни съндалки черни на висок ток.
-Ето това се казва мацка.-казах аз и се усмиханх.
-Хайде идваш ли Нат.-подадох и ръка и тръгнахме
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 27

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyСря Юни 02, 2010 3:03 am

-Да разбира се.. Всъщност къде отиваме ? - засмях се.Бях тук от седмица вече си бях намерила добри приятели само още едно нещо ми липсваше - Гадже..-преди да се усетя го бях казала на глас. - Опаа.. незнам какво говоря..-направих мила физиономия и последвах Пал.
Върнете се в началото Go down
Паула Брук
Дъ Бест Модератор
Паула Брук


Join date : 15.05.2010

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyСря Юни 02, 2010 3:07 am

Посочих и едно момче което беше супер сладко.То и метна с ръка и аз я подканих:
-Хайде де върви какво чакаш още.
Ахаа явно само аз останах без гадже.Отидох на бара и си поръчах мартини.Лол мразех алкохола какво ми ставаше забога
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс

Натали Джейс


Join date : 17.05.2010
Age : 27

Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 EmptyСря Юни 02, 2010 3:32 am

Ами така и направих.Тръгнах към момчето което ме гледаше.Беше много сладко..и чаровно, а усмивката му беше невероятна. Седнах до него и се усмихнах..
-Е сладурано как се казваш ?
-Хмм.. Натали Джейс.. Приятно ми е.-това беше край.Станах червена като домат..усещах как се задушавам..
-Аз съм Джеръми Пиърс..-тъкмо подаде ръка, а аз щях да припадна..Оо какво ми става..
-Е явно си нов ? - зададох му въпроса, а той се ухили.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Паула Брук   Къщата на Паула Брук - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Паула Брук
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Паула Брук........тотално изтрещялаа
» Моето убежище-Лариса Брук
» Къщата на сем. Гонзалес
» Къщата на Деймън Салваторе
» Къщата на Дестъни Хейл и Делъс Редферн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Мистик Фолс :: Къщи-
Идете на: